0
[TEME I WALLPAPERI] - modifikacije, paketi ikona, teme i pozadine

1. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Mar 17, 2015

jartukovic, Mar 17, 2015 :
    - Ovaj thread je namjenjen raspravi o tematskoj prilagodbi sučelja vašeg telefona: pozadine, paketi ikona, teme, uređivanja itd. Slobodno dijelite svoje prijedloge wallpapera, sadržaje ekrana te ostale vizualne prilagodbe ovdje te pokažite drugima kako izgleda zaslon vašeg telefona.

Last edited: Apr 1, 2015

2. ipenovic Froyo Apr 4, 2015

3. Astraion Ice Cream Sandwich Apr 4, 2015

Astraion, Apr 4, 2015 :
    @ipenovic ovo je dosada najbolja i najvecha galerija za Lollipop (Material) wallpapers koju sam vidio. Impresivno :)

Gore desno strelica > Download > Zip fajl sa 675 wallpapera (340MB)

ipenovic likes this.
  4. acasurovi Gingerbread Apr 22, 2015

5. G.B.S. Gingerbread Apr 28, 2015

6. matija646 Jelly Bean Apr 28, 2015

matija646, Apr 28, 2015 :
    najbolja po meni, i koju sam osobno koristio, je bila idealL theme, tako nekako

Astraion likes this.
  7. ipenovic Froyo May 9, 2015

matija646 likes this.
  8. matija646 Jelly Bean Jun 12, 2015

matija646, Jun 12, 2015 :
    Meni dosadila moja standardna tema koju furam već neko vrijeme, i bilo je vrijeme za promijenit
    Random wall, ikone su flight lite
    Tema je zahtijevala ručno uređivanje nekih aplikacija, ali na kraju je ispalo odlično, jako mi se sviđa

Attached Files:

Last edited: Jun 12, 2015

mgracan likes this.
  9. Franjo Jelly Bean Aug 8, 2015

matija646 and ipenovic like this.
  10. danijel1011 Donut Aug 14, 2015

11. Astraion Ice Cream Sandwich Aug 25, 2015

Last edited: Aug 25, 2015

12. mgracan Cupcake Nov 15, 2015

mgracan, Nov 15, 2015 :
    Volio bih ako ti nije tesko da mi malo pojasnis te pojmove...
    Hvala ti

13. matija646 Jelly Bean Nov 16, 2015

matija646, Nov 16, 2015 :
    Paket ikona je flight lite sa playstore
    A ovo ručno uređivanje ti je bilo ručno biranje koja ikona bude bila stavljena na to mjesto
    Recimo 24sata app nema svoju ikonu u paketu, pa sam ručno našao ikonu za vijesti i stavio ju za korištenje

14. mgracan Cupcake Nov 16, 2015

mgracan, Nov 16, 2015 :
    Hvala ti na odgovoru. Prekjučer sam kupio OP2... To je moj prvi mob koji nije iz xperija porodice pa jos sredjujem dojmove i u ovom trenutku nebi znao ni reci sta mislim o svemu
    Ovako... "fizicki" mi se jako sviđa... ali suculje... ikonice...to mi je tako jadno.
    Telefon je rootan i gore je oxygen 2.1.1
    Nikad nisam imao rootan mob po mi je i to sve novo. Nadam se da cu to sve savladati i dobiti telefon koji ce mi se u kompletu svidjeti
    Unaprijed se izvinjavam svima koje cu gnjaviti pitanjima i zahvaljujem onima koji ce imati strpljenja i razumijevanja

aerocat likes this.
  15. matija646 Jelly Bean Nov 17, 2015

matija646, Nov 17, 2015 :
    sve 5, bolje da pitaš pa da napraviš kako treba, nego da prčkaš i shebeš nešto :)

16. mgracan Cupcake Nov 17, 2015

mgracan, Nov 17, 2015 :
    A sta mislis... posto je mob dual sim, da kupim sim karticu nekog drugog operatera, umetnem je, napravim sve sto treba, instaliram potrebne aplikacije, podesenja, povucem imenik i sve ostalo... i kad sve napravim i kad sve bude kako treba, tek onda ubacim primarnu sim karticu ?
    U sony-u imam i povecu sd karticu, i to trebam nekako sve prebaciti....
    Posto ce to sve potrajati, to bi mi omogucilo da normalno koristim svoj broj i sve drugo sto mi treba....
    Jel bi to bila dobra ideja...? Mislim valjda se nebi desilo nista nepredvidjeno sobzirom na 2 broja a jedan gogle racun....
    A nebi smio instalirati ni voip programe tipa viber, whatsapp prije nego stavim primarnu sim karticu...?

Last edited: Nov 17, 2015

17. matija646 Jelly Bean Nov 17, 2015

matija646, Nov 17, 2015 :
    možeš tako napraviti, stavi drugu karticu u mob, a primarnu staviš kad vidiš da bi bilo za to vrijeme
    a što se tiče 2 broja i jedan acc, to te ne mora dirati, jer ti možeš imati i 5 brojeva, bitan je tvoj google acc i uređaji koji su dopušteni da imaju njemu pristup
    dakle dok se ti ulogiraš sa novog uređaja na svoj gmail, dobiješ mail sa infom da je tvoj acc pristupljen sa tog i tog uređaja, i da putem njega napraviš akciju, dozvoliš taj uređaj da se poveže, da daš info da je to tvoj uređaj i da prepoznaješ što se dogodilo, ili ga odbaciš ako znaš da to nisi bio ti (security feature androida i googla)
    puno p-uta sam dobio taj mail kad sam mijenjao romove i slične stvari na mobu, ili dok sam se prebacio na lg 4xhd na 1+1
    tako da samo naprijed, postavi si google acc na 1+2, postavi si sve aplikacije koje trebaš i koristi mob normalno kao i xperiu, pa dok dođe vrijeme, prebaci primarni sim u 1+2

edit: ova dva posta tvoj i moj, mogu bit prebačeni u sekciju / temu aplikacija, stoga @jartukovic , poduzmi akcije kako bi sve bilo na svom mjestu :)

18. mgracan Cupcake Nov 17, 2015

mgracan, Nov 17, 2015 :
    Postaviti google acc na 1+2 ?
    To je neka postavka na googlu ili je to postavka za sim u telefonu ?
    Nikad nisam imao mob sa 2 sima tako da sam i tu "tanak" :oops:
    Kad smo vec kod sima, sta mislis kojeg operatera uzeti ? Ko daje najvise za najmnje para ? ;) Primarni mi je vip, sad bi uzeo nekog drugog opratera na bonove pa nek se nadje :)

19. Astraion Ice Cream Sandwich Feb 5, 2016

20. Astraion Ice Cream Sandwich Feb 21, 2016

aerocat and Franjo like this.