3
Satın alma tecrübeleri/Püf noktaları

1. Kenan1687 Cupcake Feb 21, 2017

Kenan1687, Feb 21, 2017 :
    Merhabalar Bulgaristan'a arkadaşım üzerinden sipariş vererek 3T almak istiyorum kredi kartlarında sıkıntı cikiyormu direk cekimmi yapıyor bide benim pasaportum yok getirecek arkadaşın ustunemi kaydettirebilirmiyim IMEI yi sipariş verirken bir geleceği adresteki kişinin adı birde kendi adınızı yazmanız gerekiyor diye bişey gördüm forumda kendi adım yazarsa pasaportum olmadığı için kayıt esnasında sıkıntı cikarmi tesekkurler

2. Kenan1687 Cupcake Feb 22, 2017

3. Furkan Yıldız Froyo Feb 22, 2017

Furkan Yıldız, Feb 22, 2017 :
    Hocam isim konusunda sıkıntı olucagini sanmıyorum isim konusunda ancak garantide sknti olur işlemlerini sipariş verdigin arkadasin üzerinden yaparsan sknti olmaz IMEI kayidinda herhangi bir sıkıntı yasamazsin kimin adına olursa olsun telefon faturası kayıt ettirecegin kişi bir baskasi da olabilir.imei kayidinda sizden fatura tarzı bsy istemiyorlar sadece pasaport ve sahibi yada e devletten hiçbirine gerek kalmadan işlemleri yapabilirsin.telefonun kimin adına geldiği önemli degil ben oneplus 2 yi eşim adına aldım kayinvalidemin üstüne telefonu kayıt ettirdim herhangi bir siknti yasamadim.

4. Kenan1687 Cupcake Feb 23, 2017

5. Grkm Cupcake Mar 30, 2017

Grkm, Mar 30, 2017 :
    Arkadaşlar selamlar. Oneplus 3t almayı düşünüyorum. Önümde iki seçenek var , ya Amerika'daki bir yakınım vasıtasıyla alacağım ya da İsveç'teki bir yakınım vasıtasıyla. Ancak Amerika'daki yakınım ile almam çok daha rahat olacak. Sorum şu, daha önce açıklandıysa kusura bakmayın ama eğer a3000 Amerika modelini alırsam tek sorun 4g bant desteklememe sorunu mu olacak? Diğer tüm yönleriyle( içerik, yazılım, sürüm, kullanım, dil vs. Aklınıza gelebilecek tüm detaylar) a3003 avrupa modeli ile aynı mıdır? Amerika modeliyle avrupa modeli tamamen içerik olarak aynı ise , 3G h+ bağlantısında hiçbir sıkıntı olmuyorsa en kısa sürede alacağım. Halihazırda 4g kullanmıyorum.3g bağlantı bana fazlasıyla yeterli geliyor. 4g yi hem şarj hem malum kotalar sebebiyle kapalı tutuyorum. Bu konuyla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

6. mstf111 Cupcake May 12, 2017

mstf111, May 12, 2017 :
    Selamun Aleykum; Ankara da ikamet ediyorum. Makul fiyattan op3 almayı düşünüyorum satan a(edit moderator) adresinden iletişime geçebilir. Saygılar.

Last edited by a moderator: May 22, 2017

7. ckuskun Donut Jun 1, 2017

8. Furkan Yıldız Froyo Jun 2, 2017

Furkan Yıldız, Jun 2, 2017 :
    Usta Kıbrıs tan almada gümrük sıkıntısı çekersin Oneplus mağazada Kıbrıs'ı gösteriyor ama daha önce bu şekilde deneyen bir arkadaşin aldığı telefon gümrükte takılmış ekstra bir ücret belge + vergi falan istemişler buda alacağın telefonun astarini geçmesine neden olur birde uğraşmış olursun Avrupa ülkelerinden birine aldirirsan daha sorunsuz skntisiz telefona sahip olursun

9. ckuskun Donut Jun 12, 2017

ckuskun, Jun 12, 2017 :
    Bilgi icin tesekkur ederim, OP 5'in cikmasini bekliyorum bakalim. umarim bi firsatini bulup getirtebilirim.

10. Furkan Yıldız Froyo Jun 13, 2017

Furkan Yıldız, Jun 13, 2017 :
    Rica ederim usta inşallah sahip olursun istedgn telefona

11. naklov Honeycomb Jun 18, 2017

naklov, Jun 18, 2017 :
    Arkadaşlar merhaba özellik ile almanya da yaşayan ve bu konuda bilgisi olan arkdaşlardan yardım istiyorum.Ben İstanbul da yaşıyorum abim Almanya da manhaim de yaşıyor opo5 çıktığın da almak istiyorum sorun şu ki abim özellikle vergi alırlar diye ısrar ediyor ama bende alınmaycağını idda ediyorum.Birincisi bu konuda net bir bilgi verebilecek arkadaş var mı?İkincisi de ben kendi kreti kartımı kullanarak Türkiye serverları üzerinden abimin adresini girerek alışveriş yapabilirmiyim?

12. omary0 Cupcake Jun 20, 2017

13. cgnylmz Cupcake Jul 25, 2017