3
Satın alma tecrübeleri/Püf noktaları

1. mcsememo KitKat Community Expert Mar 10, 2015

2. mcsememo KitKat Community Expert Mar 10, 2015

3. ryuga Cupcake Mar 28, 2015

ryuga, Mar 28, 2015 :
    Merhabalar,
    Şu anda Estonya'da ikamet ediyorum öğrenci olarak. Geçenlerde davetiye hakkı kazanmıştım ama Estonya'ya kargo göndermedikleri için alamamıştım. Bugün bir daha baktım ve artık Estonya'nın da gönderdikleri ülkeler arasında olduğunu gördüm. Geçen ay (14 şubat) aldığım davetiyenin niye geldiğini bilmiyorum ama, bunu kullanmadığım için bir sonraki otomatik davetiye için hakkım gider mi acaba? Ya da ne zaman gelir böyle otomatik davetiye?
    (Not: davetiye isteği mesajı değildir, sadece artık Estonya'ya gönderdiklerini görünce büyük hayal kırıklığına uğradım bir zamanlar alma hakkım varken buraya alma imkanı olmadığı için.)

4. Ebu-Muaz Honeycomb Mar 28, 2015

Ebu-Muaz, Mar 28, 2015 :
    Her hafta salı günü davetiye veriliyor.

Düzeltiyorum; her hafta salı günü davetiyesiz satış yapılıyor.

5. ryuga Cupcake Mar 28, 2015

ryuga, Mar 28, 2015 :
    Evet bunu şimdi gördüm. Çok iyi bir haber bu. Teşekkürler.

Edit: Bir şeyi merak ediyorum. Taksit oluyor mu acaba?

6. Ebu-Muaz Honeycomb Mar 28, 2015

Ebu-Muaz, Mar 28, 2015 :
    Bu konuda bilgim yok. Ancak Şunu biliyorum, telefonu satın alırken tek çekim gibi satın alım yapıyorsunuz. Ha kredi kartınız taksit imkanı sağlıyorsa taksit olur. Oneplus taksit yapmıyor.

7. cemee Ice Cream Sandwich Mar 29, 2015

cemee, Mar 29, 2015 :
    paypal kredi kartina taksit imkanimi veriyor?
    telefonu kredi karti ile de alamiyoruz. illaki paypal hesabi gerekiyor. (paypala hesbina kredi kartii ekleyip, oradan ödeme yapabiliyoruz)
    keske gecen hafta alsaydin, zam geldi 349€ oldu
    @ryuga

8. Azorath Donut Apr 14, 2015

Azorath, Apr 14, 2015 :
    Distribütör ihtiyacı olduğu için yakın zamanda olacağını sanmıyorum. Türkiye kullanıcısı olamayarak yapmaya da hevesliyim aslında (pasaport kaydı yaptırmayı unuttuğum için kapatıldı telefonum)

9. mycity Cupcake Apr 15, 2015

mycity, Apr 15, 2015 :
    Arkadaşlar bu telefondan 1 tane satın almak istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilicek varmı bide telefondan memnunmusunuz nasıl durumu.

10. mcsememo KitKat Community Expert Apr 15, 2015

mcsememo, Apr 15, 2015 :
    Sali gunu yapilan davetiyesiz satistan yararlanabilirsiniz. Kullanicilara gonderilen davetiyeler yeri geldiginde davetiye konusunda dagitiliyor. Buradan davetiye sahibine pm gondererek davetiye elde edebilirsiniz. Bunun haricinde forumda OnePlus harici telefon, aksesuar, 2.el satisi yasaktir. Iyi forumlar.

mycity and webpagina like this.
  11. c@n Honeycomb Apr 15, 2015

c@n, Apr 15, 2015 :
    Guncellemeyi yukleyenler, durum nedir..?? Bug var mi..?? Pil nasil gidiyor...?? Bilgilendirmeler icin tesekkurler...

Selamlar.. Telefondan cok memnunuz, fiyatina gore size verdikleri iyi degil mukemmel.. *********

cemee, mycity and webpagina like this.
  12. mycity Cupcake Apr 15, 2015

mycity, Apr 15, 2015 :
    Peki diyelimki davetiye ile satın aldık bu telefonun gümrükten geçiş işleri nasıl oluyor türkiyede bunu satanlar var 2. el olarak ama pahalıya satıyorlar pasport kaydı benim için problem değil

13. mcsememo KitKat Community Expert Apr 15, 2015

mcsememo, Apr 15, 2015 :
    OnePlus simdilik Turkiye'ye satis yapmiyor. Turkiye'deki kullanicilar telefonu OnePlus'in satis yaptigi ulkelerdeki yakinlari araciligiyla veya alternatif satin alma yollariyla temin ediyorlar. Gumruk konusunu dikkate almaniz iyi olur.

14. akulata Ice Cream Sandwich Apr 22, 2015

akulata, Apr 22, 2015 :
    arkadaşlar telefonu satın alma ile ilgli bana yardımcı olabilirmisiniz? henüz konuşmak için erken biliyorum ama durumumu şöyle özetleyim; bu kasımda kuzenim almanyaya gidecek..bende bu durumdan istifade eğer kısmet olursa bir oneplus2 almayı düşünüyorum..fakat ben daha önce çin üzerinden almıştım teli orjinal site üzerinden değil..o yüzden nasıl olacağını bilmiyorum..kullanıcı bilgilerimde ki adresimin veya paypal üzerindeki adresimin aynı mı olması lazım gibi şeyler hakkında ufak bir bilgilendirme yaparsanız bende ona göre şimdiden hazırlığımı yapim diyorum :)

mycity likes this.
  15. ilkeer06 Honeycomb Apr 27, 2015

ilkeer06, Apr 27, 2015 :
    daha sornadan yine pasaport kaydı yapılabiliyor diye biliyorum ama e devletten değilde resmi makamlardan birebir yapıyosun

16. Hemlock Cupcake May 10, 2015

Hemlock, May 10, 2015 :
    türkiye'den herhangi bir şekilde sipariş verebilmem mümkünmüdür? teşekkürler.

17. Plexicroma Eclair May 11, 2015

Plexicroma, May 11, 2015 :
    Almanya'dan nereden satın alabilirim bilen var mı acaba? Davetiye kalktı dimi bir de? Teşekkür ederim

18. cemee Ice Cream Sandwich May 11, 2015

cemee, May 11, 2015 :
    Davetiye kalkti oneplus.net uzerinden alabilirsin

19. Plexicroma Eclair May 11, 2015

Plexicroma, May 11, 2015 :
    Almanya'da yaşamıyorum o yüzden ikamet ettiğim bir yer yok internetten alamam. Seyahat edicem elle almam lazım. Teknosa vs. gibi teknoloji marketlerinde satılmıyor mu?

20. cemee Ice Cream Sandwich May 11, 2015

cemee, May 11, 2015 :
    Yok satilmiyor. Anca 2.el bulursun

c@n likes this.