11
➂ OnePlus 3 Genel

?

OnePlus 3 tasarımını nasıl buldunuz?

1. Çok kötü

1 vote(s)
    1.3%
  2. Kötü

3 vote(s)
    3.8%
  3. Normal

11 vote(s)
    13.8%
  4. İyi

14 vote(s)
    17.5%
  5. Çok iyi

19 vote(s)
    23.8%
  6. Mükemmel

32 vote(s)
    40.0%
  1. ZoKir Cupcake Nov 4, 2016

ZoKir, Nov 4, 2016 :
    it looks there had a lot of informations what I want to know

2. sathrain Cupcake Nov 12, 2016

sathrain, Nov 12, 2016 :
    Merhaba arkadaşlar, belki defalarca birilerine anlatmışsınızdır bilmiyorum ama birisi bana detaylı bir biçimde Türkiye'den bu telefonu nasıl alacağım hakkında bir bilgi verebilir mi? Mesela yurtdışından getiren bir arkadaş olursa Türkiye'ye gelen ve sonra telefonun kayıtlarını nasıl yapacağımı gösteren v.s. herhangi bir arkadaş olursa parayı direk ona da teslim edebilirim, Türkiye piyasasında kafama göre bir telefon bulamadım, oneplus 3 kafamdaki her soru işaretini kaldırdı resmen, satın almak istiyorum ama ülkeye satışı da yok.

3. maxvega.97 Froyo Nov 15, 2016

4. nishanthany Froyo Nov 21, 2016

nishanthany, Nov 21, 2016 :
    When will we have 3.5.X update for one plus 3? They said we will get the update the same time as 3T. Will we receive 3.5.X update tomorrow since one plus 3T will be released tomorrow with 3.5.X software

5. raja.d Ice Cream Sandwich Nov 21, 2016

raja.d, Nov 21, 2016 :

just install/sideload
    official community beta 7.....

6. nishanthany Froyo Nov 22, 2016

7. mdakmaz Cupcake Jan 6, 2017

mdakmaz, Jan 6, 2017 :
    android 7 güncelleme hakkında bilgisi olan var mı? ne zaman Türkiye'ye gelecek. araştırıyorum ama herhangi birşey bulamadım
    herkese iyi forumlar

8. Hakko Eclair Jan 9, 2017

hexus01 likes this.
  9. resurrecti0n Froyo Jan 10, 2017

resurrecti0n, Jan 10, 2017 :
    Opera VPN kurun ve ülkeyi Kanada seçin. update gelicektir.

10. TOguzhan Cupcake Jan 13, 2017

TOguzhan, Jan 13, 2017 :
    Merhabalar herkese,
    OP3T'yi Türkiye'de nereden ve nasıl bulabilirim? Çin'de Shenzhen, Guangzhou ve Hong Kong'dan bulmam mümkün.
    Çin'den alacağım telefonu ülkemizde pasaporta kaydettirdikten sonra sorun olmadan kullanabilir miyim? Telefon UMTS ve GSM band destekli mi? Yani TURKCELL vs. ile kolayca kullanılabilir mi?
    Teşekkürler.

11. kivkiv Froyo Jan 18, 2017

kivkiv, Jan 18, 2017 :
    OP3T'yi resmi olarak Türkiye'de bulamazsınız. Elden veya yurtdışından almanız gerekiyor. Eğer Turkcell kullanıcısıysanız çin versiyonunda sorun yaşamazsınız. Türk Telekom nispeten 4G -3G arasında gider gelir, Vodafone genelde 3G'de kalır. Hoş, bence bu da bir sorun değil. Tüm hatlarda kullanıyoruz, şikayet eden görmedim. Pasaport kaydında da bir sorun yok elbette.

12. hexus01 Froyo Feb 2, 2017

hexus01, Feb 2, 2017 :
    Arkadaşlar ben bu sorunu yabancı oneplus 3 sitelerinin hemen hemen hepsinde dile getirdim burda belki teknoloji ile alakalı biri çıkar oneplus 3 gerçekten mükemmel bir telefon fakat bir takım eksileri var yok değil. Birinci hissettiğim bariz sorun ısınma ve hızlı batarya tüketimi belkide rom kaynaklı bende Oxygen os 3.2.8 ver. Android marshmallow 6.0.1 yüklü a3000 modeli.ikinci problem tasarımdan kaynaklı kamera çıkıntısı gerçekten rahatsız edici bir görüntü kirliliği inşallah oneplus ileri modellerini bu şekilde yapmaz diyorum. Bu arada bana en temiz rom yüklemeyi nasıl yaparız anlatan bir arkadaş çıkarsa sevinirim Oxygen os rom haricinde bir rom yüklemek istiyorum Paranoid Android çok övgü alan bir custom rom cm13 sultansxda da aynen.

13. hexus01 Froyo Feb 2, 2017

hexus01, Feb 2, 2017 :
    Bu arada elimde fazla oneplus 3t 64gb soft gold rengi var Ingiltereden bir arkadaşım getirdi Daha jelatini bile açılmamış alacak olan varsa benimle iletişime geçebilir.satışı elden yapabilirim. Uygun bir fiyata bırakırım Pasaport kaydı size ait. Alacak olan acele etsin çünkü sahibinden e koyacağım ilan olarak talep yüksek.

14. hexus01 Froyo Feb 2, 2017

hexus01, Feb 2, 2017 :
    Evet size katılıyorum geliştirme sürümü şu anda.. Zaten güncellenmesini çoğu kullanıcı şu aşamada önermiyor aşırı batarya ısınma ve tüketimi mevcut ben marshmallow 6.0.1 de kalmayı tercih ediyorum en azından nougat geliştirme aşaması bitene kadar.

15. hexus01 Froyo Feb 2, 2017

hexus01, Feb 2, 2017 :
    Satın alması biraz zor siteden çünkü Türkiyeye gönderileri yok ben iki gün uğramıştım en son Oneplus Ingiltereden müşteri hizmetleri ile telefonda konuştuğum ve derdimi anlattım bana Türkiye ye gönderim yok dedi ama anlattı nasıl satın alabileceğimi ileride belki türkiye pazarına girerler ama şu aşamada belli değil şimdi gelelim nasıl satın alacağına dikkat etmen gerekli Yurtdışında yaşayan bir arkadaşının ev adresiyle oneplus sitesine üye ol adın soyadını Kendi adın soyadın Olsun ki ödeme sayfası direkt olarak senin kredi kartı bilgilerini istesin teslimat adresinede arkadaşının adı soyadı olsun ki ona teslim edecek kargo yaklaşık 10 günde teslim ediliyor arkadaşın Türkiyeye gelirken yanında getirsin süreç bu kadar ama başka bir önemli konu dikkat edeceğin husus kendi adın soyadın olacak ama teslimat adresinde arkadaşının adı soyadı olmalı yoksa kargo senin adın soyadıyla atıyorum İngiltere deki adrese gider ve teslim etmezler... Bu arada geldikten sonra hattını takarsan pasaport kayıtsız 120 gün sonra kapanır. Bende iki tane sıfır var birini kendi adıma kayıtlı Pasaportum ikincisini mecburi olarak satacam.

Last edited: Feb 2, 2017

16. hsndmr28 Honeycomb Feb 13, 2017

hsndmr28, Feb 13, 2017 :
    arkadaşlar oneplus'ın sitesindeki yeri çin olarak çevirsek orada 2700 çin yuanı yapıyo ve çinden bir adres verip ordan gelen arkadaşla getirsem bana çin versiyonu gelir büyük ihtimalle bunu avrupa asya olanına nasıl çeviririm sizce :D

17. cyberurbis Eclair Feb 13, 2017

18. Acemi_Penguen Cupcake Feb 13, 2017

Acemi_Penguen, Feb 13, 2017 :
    merhaba.. yeni güncellemeye hybrid data kullanımı da eklenecek mi? wireless + 4g ile hybrid olarak daha yüksek hızda bağlantı gibi..

ayrıca android 7 ile de halen wifi-direct kullanamıyorum. wifi-direct nasıl kullanılmakta? hangi cihazlarla paylaşım yapabilmekte? sadece oneplus lar arası mı?

19. Acemi_Penguen Cupcake Feb 13, 2017

Acemi_Penguen, Feb 13, 2017 :
    ben de benzer sorun yaşanmaması için avrupadan aynı taktikle almıştım. detaylı bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla avrupa versiyonu ile asya versiyonu arasında lte donanım farklı olabilir, operatör sorunu yaşayabilirsin. yazılım çevirmen çözüm sağlamayabilir. iyice araştır derim..

20. WoXeD Donut Feb 14, 2017

WoXeD, Feb 14, 2017 :
    kayıt yaptıracak arkadaşlara bi küçük bilgi vereyim. piyasada satılık ilanlarında görüyorum tek sim kartı kayıtlı cihazlar vs. şunu belirteyimki tek pasaportla tek kayıt hakkıyla 2 yada daha fazla sim kartı olan cihaz kaydettirmeniz mümkün. Bunu yapabilmeniz için üreticinin yazılan imeilerdeki cihazın çift hatlı olduğunu belirtmesi gerekli. Ne olduğu belli olmayan çift hatlarda sorun yaşayabilirsiniz ama oneplus3 de böyle bir durum yok.

Yapılması gereken ise ödeme yaparken 1 imei yazma hakkınız var. ben buraya 1. imeiyi yazdım. e devlet üzerinden işlem yaparken size 4 taneye kadar imei soruyor. orda 2 imeinizide girin. 2side kaydolacaktır.ben öyle yaptım 2 hattıda aktif olarak kullanıyorum.saygılar.