2
✎ Genel Sohbet

1. asbestroro Honeycomb Dec 18, 2015

2. asbestroro Honeycomb Dec 18, 2015

asbestroro, Dec 18, 2015 :
    günaydın hayırlı cumalar sanada
    millet neyin ne oldugunu öğrenınce ugramıyorlar artık oda güzelmiş :D
    bende satmayı düşünmüştüm telefonumu kaybedip buldukdan sonra neyse ama ne alacağımı bilemedim daha doğrusu neden oneplus one ınımı satıyorumki dedim vazgeçtim
    sizede kolay gelsin bende artık buralarda olucam inşallah iş temposu yavaşladı zamanım olabilir ilerleyen aylar içersinde bende bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışacağım :)

3. asbestroro Honeycomb Dec 18, 2015

asbestroro, Dec 18, 2015 :
    @mcsememo nun emeği çoktur bizlerde ALLAH işini kolaylaştırsın çok yardımcı oldu onun yardım edenleride çok olsun :) herşey için teşekkürler...

mcsememo likes this.
  4. kemalwebnet Honeycomb Dec 18, 2015

kemalwebnet, Dec 18, 2015 :
    Teşekkürler, iyilik sağlık.

5. mcsememo KitKat Community Expert Dec 18, 2015

mcsememo, Dec 18, 2015 :
    Allah razi olsun kardesim. Duygu ve dusuncelerin icin tesekkur ederim.

asbestroro likes this.
  6. cemee Ice Cream Sandwich Dec 18, 2015

cemee, Dec 18, 2015 :
    öyle oldu malesef:) satmadigin iyi olmus. Ben de su anda one i degistirmeyi düsünmüyorum. yeni cikan telefonlar one in yapabileceklerinden fazlasini vaad etmiyor bence. Tamam performans olarak daha iyler ama onlarin yapip one in yapamayacagi birsey yok. Normal kullanimda fark yok zaten. Su anda ki oyunlar icin de one in donanimi yeterli. varsin oyunlar 3-5 sn gec acilsin pek problem degil. oynarken takilma kasma yok. Baska markaya gecsem yazilim olayi daha iyi degil hem oneplusta her türlü yazilimsal sorunu cözebiliyoruz. Allah göstermesin, bozulup kirilmadigi sürece ben bu telefonu kolay kolay degistirmem

asbestroro likes this.
  7. asbestroro Honeycomb Dec 20, 2015

8. ilkeer06 Honeycomb Dec 29, 2015

9. siranusta Honeycomb Jan 4, 2016

asbestroro and akulata like this.
  10. ardabasar Cupcake Jan 4, 2016

ardabasar, Jan 4, 2016 :
    Selamlar.

OPT alan sayılı Türklerden biriyim. :) Amerika'da bir arkadaşıma gönderttim, Christmas'da getirdi.

Şimdilik içine SIM kart takmadan bir süre kullanıyorum. Eski bir Nokia kullanıcısı ve 3 yıl iPhone 4 kullanmış biri olarak, hem işletim sistemi hem de telefon boyu değişimine alışmak vakit alıcak biraz.

Kılıflar ben alırken bitmişti galiba; bu beni üzen hususlardan biri. Telefon kırılmadan dökülmeden 1-1,5 sene kullanırsam rahat ederim sanıyorum.

Herkese hayırlı olsun. Umarım en kısa zamanda Türkiye'yi de satış noktaları arasına katarlar. Ama katamamalarının bizim ülkemizin kendine mnhasır koşullarından ve mevzuatlarından dolayı olduğundan epey eminim. Çünkü aslında onlar için çok uygun bir pazar burası.

Özellikle moderatör arkadaş başta olmak üzere bazı arkadaşların yazdıkları için teşekkür ederim, Türkiye'de kullanımı ile ilgili paylaşım olması çok kıymetli.

Sevgiler.

Last edited: Jan 4, 2016

asbestroro, cemee and akulata like this.
  11. mcsememo KitKat Community Expert Jan 6, 2016

mcsememo, Jan 6, 2016 :
    OnePlus forumlarina hosgeldiniz. Yeni telefonunuz hayirli olsun. Umarim kisa zamanda yeni telefonunuza ve Android'e alisirsiniz. Duygu ve dusunceleriniz icin tesekkurler. Iyi forumlar.

12. kemalwebnet Honeycomb Jan 6, 2016

kemalwebnet, Jan 6, 2016 :
    Oneplus' ın yarışmalarının birinden hediye kazandım. Yönetici benimle iletişime geçti ama içerikte hediye ile ilgili bilgi yok :) Adres istedi Adam. Daha önce hediye kazanıpta kargo konusunda bilgisi olan var mı? Yani kargo takip kodu paylaşıyorlar mı?

13. naklov Honeycomb Jan 7, 2016

naklov, Jan 7, 2016 :
    Arkadaşlar selam Türkiye kullanılan cihazlar (oneplusone) 4.5 G ile uyumlumu kullandığım oparetör uyumlu dedi ama emin olmak istedim.

14. akulata Ice Cream Sandwich Jan 7, 2016

akulata, Jan 7, 2016 :
    Evet uyumlu 4.5g geldiğinde sorun yasamazsin.

naklov likes this.
  15. mcsememo KitKat Community Expert Jan 8, 2016

mcsememo, Jan 8, 2016 :
    Hayirli olsun. Adam buradaki mesajin 11. maddesinde mesaj gonderip ana hediyeleri kazanamayan ve rastgele secilen uyelere gonderilecek hediyeleri yazmis. Hediyenin ne oldugu ile ilgili bir gelisme var mi? Kargo tipi belli olmuyor, genellikle standart shipping ile bazen de express shipping ile gonderiyorlar. Standart shipping ile gonderirlerse tracking number bilgisi olmuyor.

16. kemalwebnet Honeycomb Jan 8, 2016

kemalwebnet, Jan 8, 2016 :
    Teşekkürler. Swag göndereceklermiş :)

17. Alptekin Honeycomb Jan 19, 2016

Alptekin, Jan 19, 2016 :
    bugün vatsaptan ömür boyu kullanım bildirimi geldi.. açtım hesabı baktım harbiden ömür boyu..
    daha önceden para verip süre uzattıran kuzenime gösterip hava attım baya laf filan soktum..
    aradan 10 dakka geçti vatsap hizmet geri alma diye bildirim geldi.. açtım hesabı harbiden geri almış..
    beynimden vurulmuşa döndüm..
    yedin bizi zuckerberg..

edit: geri verdi ömür boyu :)

Last edited: Jan 19, 2016

asbestroro likes this.
  18. kemalwebnet Honeycomb Jan 20, 2016

Alptekin and asbestroro like this.
  19. kemalwebnet Honeycomb Feb 24, 2016

kemalwebnet, Feb 24, 2016 :
    Bende de 50 euroluk çek var ama güvenip alamıyorum.

20. Adem Ice Cream Sandwich Feb 25, 2016

Adem, Feb 25, 2016 :
    Güvendiğin dağlara kar yağmasın hocam :) niye ki abi sıkıntı nedir almama konusunda ?