2
[FORUM CAFFE] - Općenita rasprava uz kavicu ili pivo

1. acasurovi Gingerbread Jun 10, 2016

acasurovi, Jun 10, 2016 :
    Moj OPO izgleda kao da je bio zlostavljan - od par ispadanja, okrnjio sam mu ćošak (stavio sam neku masku, pa se ne vidi puno :) a na ekranu su počele žute fleke da se pojavljuju.
    Ovo sa flekama je čudno, imam ga već jako dugo i prošli smo baš svašta zajedno - ipak, šanse da ga prodam su sada već nikakve.
    Za OP3 se mislim, ali čekam da vidim zvanične specifikacije - trenutno me najviše brine to što kako stvari stoje, neće podržavati Quick Charge standard (za wireless charging ajd i da zažmurim, ali ovo...)

2. matija646 Jelly Bean Jun 11, 2016

matija646, Jun 11, 2016 :
    pa šta nije rečeno / procurilo, da će imat neki quick charge kao oppo ??
    ako sam ja to dobro pročitao negdje ??

moj One, da stavim na njega sandstone cover je u mint stanju, maksimalno pažen, nema nikakvih ogrebotina i sličnog
    mislim da mi je samo par **** pao, i to na tepih dva tri, i jednom u trgovini dok sam sjedio ispao iz džepa, sve jako lijepo i uredno radi, nikakvih problema nema (zbog čega se u jednu ruku i dvoumim oko prodaje ako trojka bude dobra),
    nisam imao neke padove na tvrđe podloge ili iz većih visina (da pokucam u drvo)

3. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Jun 12, 2016

jartukovic, Jun 12, 2016 :
    Dok diše moj OPO ne ide nikuda jer radi savršeno, OPT sam dao ženi, a za trojku cemo vidjeti, ako bude ok i ako bude imala podrsku zajednice (CM) onda ju mozda nabavim :)

4. Franjo Jelly Bean Jun 13, 2016

Franjo, Jun 13, 2016 :
    Isti slučaj i kod mene!

5. matija646 Jelly Bean Jun 13, 2016

matija646, Jun 13, 2016 :
    problem mi je jedino u tome što cura ima ročkas 29.07., do onda neznam dal bi dobio trojku ako bi ju kupio, pa mi je riskantno dal bi imala "poklon", i to još uvijek bude rano da se vidi kakav bude uređaj, što sam po sebi što sa strane xda podrške
    danas sam taman noćna smjena, tako da ćemo gledat predstavljanje i prve reviewove (mkbhd ima uređaj navodno i radi review, pustit će ga van kao i prošle godine, odmah poslje predstavljanja)

Franjo likes this.
  6. Franjo Jelly Bean Jun 13, 2016

Franjo, Jun 13, 2016 :
    Ja cekam recenzije pa onda razmislim o promjeni. Iako mi se tesko rastati od jedninice.

Astraion likes this.
  7. matija646 Jelly Bean Jun 13, 2016

tako je i meni, zato se toliko i dvoumim dal da ga prodam il ne, teško se rastat od uređaja koji je toliko dobar i drag zbog načina kupnje (svi znamo kako je bilo sa pozivnicama sa jedinicu)

8. Franjo Jelly Bean Jun 13, 2016

Franjo, Jun 13, 2016 :
    Nitko sretniji od mene kad sam upecao pozivnicu! E da:) A trojka dolazi u obzir tek nakon mjesec, dva. Mislio sam kupiti dvojku pa se predomislio nakon prvih recenzija i nisam pozalio!

9. matija646 Jelly Bean Jun 13, 2016

isto tako i ja
    kad je dvojka došla van činila mi se odličnim uređajem, no nakon nekih prvih reviewova, slabe aktivnosti na xda, snapdragona 810 i onog glavnog - nisam bio pri parama, sam preskočio dvojku, i dobro da jesam
    sad bi se imalo para za tricu, samo da se pokaže kako treba mob :)

Franjo likes this.
  10. antunDuranec Honeycomb Jun 14, 2016

antunDuranec, Jun 14, 2016 :
    Ma ja bi prodao svoj OP2 tako radi reda....super je i još radi savršeno ali ako ga ne prodam ove godine mislim da cu ga sljedece godine jako tesko prodati ne? Ima dvije male ogrebotine na onom mekanom materijalu sa strane....+ jedan cover , dva punjaca i ekran je savrsen....a nemam pojma koliko bi trazio za njega i koliko bi uopce mogao dobiti...pa se raspitujem :D

11. matija646 Jelly Bean Jun 14, 2016

matija646, Jun 14, 2016 :
    Mene isto zanima a koliko bi ja mogao dobit za jedinicu
    Mint stanje, Tempered Glass na njemu, obsidian black styleswap na njemu, sandstone cover još smrdi po novom (nekorišten), nikakve ogrebotine, puknuća, udubljenja, original pakiranje za mob i cover, dvije maskice (pelosi sandstone i orzly flexislim)

12. Franjo Jelly Bean Jun 14, 2016

13. Astraion Ice Cream Sandwich Jun 14, 2016

Astraion, Jun 14, 2016 :
    400eur? za 450eur uzimam Mi 5 Pro..
    OPO ima da izdrzhi josh malo i onda migriram na Xiaomi. MIUI8 je bonbona.

14. matija646 Jelly Bean Jun 14, 2016

matija646, Jun 14, 2016 :
    za sad jedino što mi malo smeta je baterija, dizajnom mi se sviđa, i bila bi lijepa nadogradnja (kao što rekoh prije, da mi jedinica ima ois na kameri nebi ju mijenjao, no sad je to već standard pa bi htio mob sa tim)
    ajde, baterija je veličine kao 1+1 (manja za 100mah), no štedljiviji je procesor, amoled je pa crna tema bi pomogla sačuvat nešto (pošto oxygen ima dark mod to je +), objavili su rom i kernel source dostupan svima za prčkanje i pozvali sve koji imaju volje i znanja da slobodno koriste i modificiraju i istražuju, tako da vjerujem da i sa te strane će bit dobro pokriven, tj sa xda stranice
    mislim da im je to puštanje rom i kernel source-a veliki plus i da bi uređaj mogao biti jako dobro prihvačen u dev svijetu, vjerujem kao i 1+1, ako ne i više (ovisno kakvim će se source code pokazat za modanje)

jartukovic likes this.
  15. nerazzurro Ice Cream Sandwich Jun 14, 2016

nerazzurro, Jun 14, 2016 :
    Dok radi kako treba OPO ne razmišljam o novom uređaju.Dizajn me razočarao pogotovo jer me podsjeća na HTC,pričekat ću neko vrijeme da vidim šta ljudi pišu na forumu o problemima/pohvalama za OP3..+ što je @Astraion napisao ni mi5 pro nije loša solucija za istu lovu

Astraion likes this.
  16. antunDuranec Honeycomb Jun 14, 2016

antunDuranec, Jun 14, 2016 :
    Ajme dizajn da....Nesto izmedu HTC radi boje i crta i onda Samsung izbocena kamera sto je najveca greška ikada!

17. Astraion Ice Cream Sandwich Jun 15, 2016

18. Franjo Jelly Bean Jun 15, 2016

Franjo, Jun 15, 2016 :
    Skužili su da sa dvojkom nisu napravili dobar posao kad nisu pustili rom i kernel pa sad ispravljaju stvar. I mene je razočarala baterija! Očekivao sam bar 3500, ako ne i više. Milimetar deblji telefon bez izbočene kamere, kao dvojka i eto velike baterije. A nikome nikad dosta baterije...

19. matija646 Jelly Bean Jun 15, 2016

matija646, Jun 15, 2016 :
    Bateriju sam i ja očekivao da bude barem 3500mah, to sam prvo pogledao u loop-u od specifikacija, i ostao neugodno iznenađen...
    Da u 400 eura cijene nisu mogli ubacit veću bateriju mi je sumnjivo, ali šta je tu je
    Treba vidit prvo user review pa ćemo onda vidit kako radi, ovi službeni review kanali su dobri, ali tek kad više ljudi dobije uređaj će se vidjet kako baterija funkcionira

20. Franjo Jelly Bean Jun 15, 2016

Franjo, Jun 15, 2016 :
    I mene živo zanima koliko drži baterija u normalnim uvijetima. Razmazili me sa OPOm i 5+ SoT. I sad da idem na manje, nešto mi se neda:disappointed: