2
[FORUM CAFFE] - Općenita rasprava uz kavicu ili pivo

1. matija646 Jelly Bean Nov 12, 2015

matija646, Nov 12, 2015 :
    sad neka to stave u 1+3, i mislim da nemam pogovora što kupujem za idući mob
    a i vidim da skupljaju info od ljudi što vole za koju specifikaciju (dimenzije, ekran, i slično), tako da vjerujem da traže mišljenje ljudi da im idući flagship bude spot on - nadam se :)

Last edited: Nov 12, 2015

Franjo and Astraion like this.
  2. matija646 Jelly Bean Nov 12, 2015

3. Astraion Ice Cream Sandwich Nov 12, 2015

Astraion, Nov 12, 2015 :

Free OnePlus Theme Pack

Kuponi:
    Code:
    ONEPLUSO
    ONEPLUSB
    ONEPLUSR
    ONEPLUSG
    Material Orange i Minimal Black su OK.

denisk and matija646 like this.
  4. Zacko Gingerbread Dec 9, 2015

Zacko, Dec 9, 2015 :
    Evo nekima za razmišljanje uz kavicu ;). Postao sam igrom slučaja sretni vlasnik SG S6 Edge +. Stari OPO je prestar da bih ga unovčio za nekakve značajne novce pa je jedina opcija prodaja OP2. Dakle, OnePlus 2, kupljen polovinom devetog mjeseca, plaćeno, čini mi se, koju kunu više ili manje od 3500 sa dostavom, StyleSwap Cover - ružino drvo, original tempered glass, USB-C adapter, bez tragova korištenja ili oštećenja, ne rootan, sve stock, bez bugova. Cijena sitnica - 2500 kunića fix. Preferiram isključivo osobnu isporuku na području Zagreba, popijemo i kavicu, naravno uz razgovor o tehnikalijama.

mgracan, Franjo and ElStrider like this.
  5. Astraion Ice Cream Sandwich Feb 25, 2016

6. Slydelix Jelly Bean Feb 26, 2016

Slydelix, Feb 26, 2016 :
    ovaj novi forum izgled je po meni stvarno ok samo mi se alertovi uopce ne pokazuju te na ovaj hrv. podforum mogu doci samo pisanjem url-a, nigdje nema za kliknut ko kod onog proslog sa strane... @jartukovic mozes mozda nesto saznat vise o tome?

7. Astraion Ice Cream Sandwich Feb 26, 2016

Astraion, Feb 26, 2016 :
    Ja furam stari dizajn. Ovaj novi nema nikakve veze kako treba izgledati jedan Forum User Interface.
    v2 izgleda kao customized subreddit/portal.. jedinstveno shto mi se svidja je topic/thread izgled.

Franjo likes this.
  8. Slydelix Jelly Bean Feb 26, 2016

Slydelix, Feb 26, 2016 :
    heh,po meni je ovaj home, categories, regions i meetups skroz na krivom mjestu... I ne dobivam notificatione :(

9. xxxlux Honeycomb Feb 27, 2016

xxxlux, Feb 27, 2016 :
    Obavjesti dobiješ kad staviš pokazivač miša na svoj avatar. Izbornik Regions bi trebalo moći uređivati u smislu da one koje često koristim mogu staviti na vrh izbornika a ne da tamo stoji Indija, moglo bi proći i da se automatski postavi region iz kojeg sam prijavljen kao što je bilo u staroj verziji. Ne bi bilo lose staviti sa strane oznaku za "Back to top", sad je nema nigdje a u staroj verziji je na dnu stranice (dosta nespretno).

Last edited: Feb 27, 2016

10. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Mar 9, 2016

jartukovic, Mar 9, 2016 :
    Ja ga imam u favoritima pa ni ne gledam, trebas ici na regiju pa izabrati HR forum. Meni je osobno drazi stari izgled, ali moram furat novi zbog testiranja

11. aerocat Ice Cream Sandwich May 5, 2016

aerocat, May 5, 2016 :
    Ljudi jesam li ja luda ili slepa, kako se na ovom novom forumu salju privatne poruke?!

12. aerocat Ice Cream Sandwich May 5, 2016

aerocat, May 5, 2016 :
    Takođe ako neko može da me prosvetli kako da se vratim na stari izgled foruma, ovde ništa živo ne nalazim.. Hvala drugari.

Usput, moj OPO veselo radi na CM13. Čaroban kao i prvog dana. :):D:cool:

Astraion and jartukovic like this.
  13. Franjo Jelly Bean May 5, 2016

Franjo, May 5, 2016 :
    Kliknes na svoj avatar i otvori se izbornik. Prvo su obavijesti, poruke pa postavke racuna.
    IMG_20160505_171956.jpg

Mislim da vise nema povratka na stari izgled...

Last edited: May 5, 2016

14. nerazzurro Ice Cream Sandwich May 5, 2016

15. Franjo Jelly Bean May 5, 2016

Franjo, May 5, 2016 :
    Meni postar vec uredno naplacuje tih 4,50 jos od jeseni prosle godine:neutral:

16. nerazzurro Ice Cream Sandwich May 5, 2016

nerazzurro, May 5, 2016 :
    meni dosada nije nikad naplatio:D ,taman imam par naruđba sa alija pa me zanima dali se drži pravila sada po novom

17. mariob Gingerbread May 6, 2016

mariob, May 6, 2016 :
    Da se nadovezem, meni je postar neki dan rekao da ce naplacivati sve pakete koji imaju barkod, mislim da vecina ima, bez obzira sto na paketu ne pise small packet.

18. matija646 Jelly Bean May 8, 2016

19. antunDuranec Honeycomb Jun 9, 2016

antunDuranec, Jun 9, 2016 :
    Pozdrav, jel je netko mislio prodavati svoj OP2 sada kada najave/izbace OP3 ako sve bude ok....ima neko iskustva s prodajom i postavljanjem cijene ?

20. matija646 Jelly Bean Jun 10, 2016

matija646, Jun 10, 2016 :
    ja se dvoumim oko svoje jedinice, dal da prodam ili da dam curi ako se trojka pokaže dobrom..