16
[Επίσημο] Αγορά - Κόστος - Παραγγελία Και Αποστολή OnePlus 3/3T Στην Ελλάδα

1. dorikins2k Cupcake Feb 9, 2017

dorikins2k, Feb 9, 2017 :
    Το δικο μου λογικα αυριο θα ειναι εδω.Εφυγε χθες με Priority και ειναι ηδη Σπατα σε λιγοτερο απο 24 ωρες.Τωρα μενει να δουμε ποσο θα χρειαστει να ερθει μεχρι το Ψυχικο...

gaster likes this.
  2. barpageorge Cupcake Feb 10, 2017

barpageorge, Feb 10, 2017 :
    Καλησπέρα παιδιά.
    Ενδιαφέρομαι και εγώ για το 3Τ.
    Στη συσκευασία έχει φορτιστή και τζαμάκι προστασίας ή χρειάζεται να αγοράσω;

Last edited: Feb 10, 2017

3. Mike7pap Gingerbread Feb 12, 2017

Mike7pap, Feb 12, 2017 :
    Έχει φορτιστή εννοείται και pre-installed ένα πλαστικό προστατευτικό. Γυάλινο αν ενδιαφέρεσαι θα πρέπει να αγοράσεις.

gaster likes this.
  4. ntonto Cupcake Feb 12, 2017

ntonto, Feb 12, 2017 :
    Υπάρχει κάποιο θέμα με το τελωνείο? έρχεται από Ευρώπη?

5. Mike7pap Gingerbread Feb 12, 2017

Mike7pap, Feb 12, 2017 :
    Δεν υπάρχει κανένα θέμα με τελωνείο, καθώς το παραγγέλνεις από το Ελληνικό διαδικτυακό κατάστημα της Oneplus, η οποία οτιδήποτε διαδικαστικό το έχει κανονίσει. Από Πολωνία ξεκινάνε τα πακέτα όσες φορές έχω παραγγείλει.

6. gaster KitKat Moderator Feb 12, 2017

gaster, Feb 12, 2017 :
    Καλησπέρα. Έχει τα όσα ανέφερες, αλλά το προστατευτικό της οθόνης είναι μια απλή ζελατίνα. Δεν θα την συνηστούσα για μελλοντική χρήση. Δεν καλύπτει και ολόκληρη την οθόνη φαντάσου. Καλύτερα να πάρεις ενα Tempred Glass 2.5D όπως π.χ της Orzly, Nilkin κ.τ.λ. για να είσαι πιο σίγουρος. Και μια θήκη εξίσου θα ήταν must. Η Spigen Rugged Armor και η Orzly Flexi Case είναι αρκετά καλές. Ειδικά η Spigen

7. G_takis_k_WfYg Cupcake Feb 14, 2017

G_takis_k_WfYg, Feb 14, 2017 :
    πριν 4 ώρες μου ήρθε ο έρωτας.... σας παραθέτω την διαδρομή με στάνταρ ups να ξέρουν οι επόμενοι και να μην αγωνιούν όπως εγώ που νόμιζα ότι κόλλησε :coldsweat::cry::sweat:

gaster likes this.
  8. G_CHRISTINE_V_wKzb Cupcake Feb 14, 2017

G_CHRISTINE_V_wKzb, Feb 14, 2017 :
    καλησπέρα,κρατάω στα χέρια μου το one plus 3t εδώ και ένα μηνα, και επειδή ψαχνομουν και εγώ πριν το αγοράσω θέλω να βοηθήσω. Το κινητό έρχεται από Πολωνία και κάνει περίπου 10-15 μέρες να ερθει.. το πακέτο ήρθε κατευθείαν έξω από το σπίτι μου από την dhl μεταφορικη με πήραν τηλ. το κιν έχει εγγύηση από την εταιρεία δύο χρόνια.. δεν γνωρίζω αν υπάρχει ακόμα αντιπροσωπεία στην Ελλάδα. ελπίζω να βοήθησα :)

gaster likes this.
  9. G_CHRISTINE_V_wKzb Cupcake Feb 14, 2017

G_CHRISTINE_V_wKzb, Feb 14, 2017 :
    όχι δεν χρεωνεσαι τπτ για την μεταφορά ούτε τελωνείο

Jole7 likes this.
  10. pigassoss Cupcake Feb 16, 2017

pigassoss, Feb 16, 2017 :
    Φίλοι μού καλησπέρα να σας βγάλω για λίγο από το θέμα, έχω το op3 και ναι μου έπεσε και έσπασε η το γυαλί η οθόνη δουλεύει κανονικά και η αφή όλα κομπλέ μήπως γνωρίζει κάποιος που μπορώ να το επισκευάσω εδώ Αθήνα και πόσο θα πάει ευχαριστώ πολύ.

11. gaster KitKat Moderator Feb 16, 2017

gaster, Feb 16, 2017 :
    Γεια σου φιλε. Αν το κανεις αυτο θα χασεις την εγγυηση απο OnePlus. Για μενα καλυτερα να μιλησεις με το live chat της OnePlus εδω https://oneplus.net/gr/support τερμα κατω στην σελιδα, ωστε να στο φτιαξουν οι ιδιοι και να εχεις κανονικα εγγυηση σε ολη την συσκευη

pigassoss likes this.
  12. g.maniotis Cupcake Feb 28, 2017

g.maniotis, Feb 28, 2017 :
    Καλημέρα,
    σε περίπτωση που σπάσει η οθόνη ... ναι μου έπεσε και έσπασε... τι κάνουμε? Έχει κανείς εμπειρία από το official σέρβις?
    Έχω βρει και κάποια καταστήματα στην Ελλάδα που αναλαμβάνουν oneplus κινητά.

13. F_Linos_Nikolaidis_jHMq Cupcake Apr 8, 2017

14. geo07 Honeycomb Apr 8, 2017

geo07, Apr 8, 2017 :
    Είσαι ακόμα στην Κίνα?

15. vkrm87 Cupcake Apr 17, 2017

16. Afonski nikos Cupcake Apr 20, 2017

Afonski nikos, Apr 20, 2017 :
    Γεια.ξέρει κανεις που μπορω να βρω ποτε θα ξεκινήσει παλι η διαθεσιμότητα του midnight?

17. KostasV Ice Cream Sandwich Apr 20, 2017

KostasV, Apr 20, 2017 :
    Καλημέρα. Αρχικά το midnight ξεκίνησε ως παραγωγή συγκεκριμένων κομματιών. Οπότε όπως καταλαβαίνεις το σύνολο της παραγωγής έχει τελειώσει και τώρα το δείχνουν ως sold out. Ως εκ τούτου, από το επίσημο site δεν θα το βρεις ποτέ ξανά. Εκτός βέβαια αν για διάφορους λόγους (πίεση πελατών και του φόρουμ για παράδειγμα) το βάλουν ξανά σε παραγωγή.

gaster likes this.
  18. G_Christos_Ntoukas Cupcake May 4, 2017

G_Christos_Ntoukas, May 4, 2017 :
    Παιδιά έχω πάρει το oneplus 3t 128 gb το Black, μιλάμε το κινητό δε υπάρχει πολύ καλό!!!

19. G_Christos_Ntoukas Cupcake May 4, 2017

G_Christos_Ntoukas, May 4, 2017 :
    Εγώ το παρήγγειλα από το σαιτ τις εταιρείας, μου ήρθε από Πολωνία, και ήρθε σε 3 εργάσιμες στο σπίτι. Έχω πάρει το 3t 128 gb
    black midnight... πολύ ωραία συσκευή... Παιδιά.

gaster likes this.
  20. Sani__Gr Cupcake May 14, 2017

Sani__Gr, May 14, 2017 :