39
[ARHIVA] Members from Croatia, Serbia, BiH, Montenegro and Macedonia

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nerazzurro Ice Cream Sandwich Apr 28, 2015

nerazzurro, Apr 28, 2015 :
    tak je bilo i kod mene u subotu 25.04 dobio sam status za 27.04..dobiš ga do četvrtka..

jartukovic likes this.
  2. Legenda005 Donut Apr 28, 2015

Legenda005, Apr 28, 2015 :
    Sorry za offtopic... :p BTW zasto se forum gasi?

jartukovic likes this.
  3. nerazzurro Ice Cream Sandwich Apr 28, 2015

ovo ide u arhivu ,a imas u podforumu teme pa da bude lakse naci pojedina pitanja i odgovore

jartukovic likes this.
  4. matija646 Jelly Bean Apr 28, 2015

matija646, Apr 28, 2015 :
    gasi se samo ova tema, pošto od kad upadamo pod službene zemlje prodaje, dodan je forumski dio za naš jezik, odnosno našu regiju, što nam je dalo mogućnost da proširimo asortiman tema
    tako da ova tema ide pod lock i ostaje kao arhiva, čisto radi toga da se rasprave vezane za određene stvari presele u teme ciljane na to, ovdje je bilo razgovora o svemu i svačemu, i lako se izgubila nit, post bi se jednostavno izgubio prilikom većem pisanju u temu, te si često morao tražit po temi odgovr koji si mogao relativno lako nać u adekvatnoj temi

jartukovic and Slydelix like this.
  5. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 28, 2015

jartukovic, Apr 28, 2015 :
    Problem je što sutra popodne gibam za Split na 7 dana, ali nema veze, ili će netko pokupit za mene ili će me čekat kada dođem :)

6. nerazzurro Ice Cream Sandwich Apr 28, 2015

Neka ti netko frendova il rodbine pokup ili se zaleti do pošte pa ispuni neki obrazac da ti sačuvaju

7. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 28, 2015

8. mladen77 Honeycomb Apr 28, 2015

mladen77, Apr 28, 2015 :
    Prodali dušu vragu i za kaznu dobili posao moderatora, a za nagradu majice eto im jedna prigodna i vidimo se po drugim forumima, prigodna:

jartukovic likes this.
  9. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 29, 2015

nerazzurro likes this.
  10. matija646 Jelly Bean Apr 29, 2015

jartukovic likes this.
  11. daedal Gingerbread Apr 29, 2015

daedal, Apr 29, 2015 :
    jedno kratko pitanje - kako je Hrvatska dodata na zemlje za distribuciju OPO-a, ukoliko mi nešto krene naopako sa telefonom, da li mogu slati na servis/zamenu preko Hrvatskog OnePlus ?
    telefon sam kupio preko oglasa u Srbiji (u pitanju je int.proizveden u oktobru 2014.)

12. Slydelix Jelly Bean Apr 29, 2015

Slydelix, Apr 29, 2015 :
    ako je mobitel orginalan onda ne bi trebalo biti problema samo moras imati order number...

13. daedal Gingerbread Apr 29, 2015

daedal, Apr 29, 2015 :
    pa to je problem, kupio sam ga direktno od momka koji ga je nabavio ideju nemam kako. stigao je zapakovan, u poštanskom pakovanju, neotvoren. jedino što imam je nalepnica sa ekrana, na kojoj je neki broj (a video sam negde da bi je trebalo čuvati, zlu ne trebalo).

14. matija646 Jelly Bean Apr 29, 2015

matija646, Apr 29, 2015 :
    ta naljepnica sadrži broj sa kojim je moguće, tj sa kojom moraš ostvarit garanciju i moraš ju imati stalno kod sebe za takve situacije
    s druge strane kontaktiraj momka od kojeg si kupio mob, da ti proslijedi nalog kupnje, tj transakcijski papir sa brojem narudžbe i tim, jer i to bi ti trebalo bit priloženo kao dokaz da si kupio mob sa službene stranice i da imaš mogućnost ostvariti garanciju preko njih

CountryBoyCRO and Slydelix like this.
  15. Slydelix Jelly Bean Apr 29, 2015

Slydelix, Apr 29, 2015 :
    Znam da inace ljudi govore "prvi" al ja cu pokusat biti "zadnji"

Last!!!

(Nemojte pisat nista nakom ovoga... Molim...)

16. mladen77 Honeycomb Apr 30, 2015

17. Slydelix Jelly Bean Apr 30, 2015

mladen77 likes this.
  18. gloginjar Gingerbread Apr 30, 2015

gloginjar, Apr 30, 2015 :
    e'
    vidim da nema teme o aplikacijama...pa da pitam ovde...... ako ko ima preporuku za aplikaciju za snimanje razgovora? da radi "ispravno"?
    :)

19. Slydelix Jelly Bean Apr 30, 2015

20. jartukovic Ice Cream Sandwich Community Expert Apr 30, 2015

jartukovic, Apr 30, 2015 :
    Ovaj thread je od ovog trenutka zatvoren, te vas molim da svu raspravu preselite u odgovarajuće teme na našem regionalnom "PODFORUMU".
    Prije korištenja je obavezno pročitati "PRAVILA FORUMA" te "FAQ" !!!
    Ovaj thread ostaje kao "ARHIVA" za pretraživanje jer na njemu ima ogroman broj odgovora na vaša moguća pitanja te rješenja mogućih problema sa kojima su se korisnici susretali do sada.

Never Settle !!!

hbogner, RootZG, gloginjar and 4 others like this.